Paquete (Nr 6491810)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
160 x 120 x 110 cm 1 kg 1
Łączna waga: 1 kg
Dystans: 1585 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 1 paź 2020 do 8 paź 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Lotaryngia, Nancy

Od 1 paź 2020 do 8 paź 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu paczki, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Szczególnie delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).