Paquete (Nr 6491819)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
160 x 120 x 110 cm 1 kg 1
Łączna waga: 1 kg
Dystans: 1585 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 1 paź 2020 do 8 paź 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Lotaryngia, Nancy

Od 1 paź 2020 do 8 paź 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).