Paquete (Nr 6494117)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
40 x 40 x 30 cm 40 kg 1
Łączna waga: 40 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Od 5 paź 2020 do 8 paź 2020

Adres i termin dostawy

Chile, Región Metropolitana De Santiago, Santiago

Od 19 paź 2020 do 24 paź 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).