Paquete (Nr 6494848)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
20 x 25 x 5 cm 2 kg 1
Łączna waga: 2 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Dominikana, La Altagracia Province, Punta Cana

Od 21 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Castilla-La Mancha, Pioz

Od 28 wrz 2020 do 30 lis 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem warto określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).