Paquete (Nr 6511672)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
20 x 20 x 12 cm 30 kg 1
Łączna waga: 30 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Floryda, Miami

Od 1 paź 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).