Paquete (Nr 6536569)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 50 x 80 cm 45 kg 1
Łączna waga: 45 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Dominikana, Distrito Nacional, Santo Domingo

Od 9 wrz 2020 do 30 lis 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Benamejí

Od 9 wrz 2020 do 30 gru 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, kiedy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).