(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 6543705)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
100 x 100 x 70 cm 10 kg 1
Łączna waga: 10 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Waszyngton, Washington, D.c.

Od 23 wrz 2020 do 29 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Chile, Region Metropolitalny, Santiago

Od 6 paź 2020 do 16 paź 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, warto opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).