(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 6593572)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
30 x 30 x 30 cm
3 kg
1
Łączna waga:
3 kg
Dystans
4522 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

1 paź 2020

Adres i termin dostawy

Rosja, Sankt Petersburg, Petersburg

29 lis 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).