Paquete (Nr 6614734)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
100 x 100 x 70 cm 75 kg 1
Łączna waga: 75 kg
Dystans 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Argentyna, Autonomous City Of Buenos Aires, Buenos Aires

Od 28 wrz 2020 do 2 lis 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 10 lis 2020 do 30 gru 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).