(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 6685734)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
20 x 50 x 20 cm 1 kg 1
Łączna waga: 1 kg
Dystans 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Castellón De La Plana / Castelló De La Plana

Od 11 lis 2020 do 16 lis 2020

Adres i termin dostawy

Peru, La Libertad, Trujillo

Od 12 lis 2020 do 17 lis 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).