Paquete (Nr 6736161)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
145 x 110 x 110 cm 35 kg 1
Łączna waga: 35 kg
Dystans 3191 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Estremadura, Losar De La Vera

Od 26 paź 2020 do 2 lis 2020

Adres i termin dostawy

Malta, Dingli, Dingli

Od 15 lis 2020 do 22 lis 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).