Paquete (Nr 6736992)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
650 x 350 x 370 cm 10 kg 1
Łączna waga: 10 kg
Dystans 1388 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Aragón, Zaragoza

Od 23 lis 2020 do 27 lis 2020

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Stołeczny Brukseli, Bruksela

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, warto opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).