(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 6743045)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
72 x 56 x 56 cm 25 kg 1
Łączna waga: 25 kg
Dystans 3707 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Marbella

Od 24 paź 2020 do 9 lis 2020

Adres i termin dostawy

Grecja, Anatoliki Attiki, Voula

Od 16 lis 2020 do 17 lis 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem warto określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, gazet lub gąbką. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).