Paquete (Nr 6745573)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
60 x 60 x 80 cm 30 kg 1
Łączna waga: 30 kg
Dystans 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Donostia/san Sebastián

Od 2 lis 2020 do 26 lis 2020

Adres i termin dostawy

Kolumbia, Antioquia, Medellín

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).