Paquete (Nr 6745606)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
60 x 60 x 80 cm 30 kg 1
Łączna waga: 30 kg
Dystans 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Donostia/san Sebastián

2 lis 2020

Adres i termin dostawy

Kolumbia, Antioquia, Medellín

23 lis 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).