Paquete (Nr 7121745)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
10 x 10 x 10 cm
5 kg
1
Łączna waga:
5 kg
Dystans
1394 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 28 cze 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Monchengladbach

Od 28 lip 2021 do 31 lip 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).