Paquete (Nr 7337161)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
80 x 55 x 55 cm
55 kg
1
Łączna waga:
55 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 1 mar 2021 do 2 mar 2021

Adres i termin dostawy

Brazylia, Parana, Kurytyba

Od 20 mar 2021 do 30 cze 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, warto opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).