Paquete (Nr 7555086)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
1000 x 1000 x 1000 cm
100 kg
1
Łączna waga:
100 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwecja, Sztokholm, Sztokholm

Od 3 cze 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Chile, Viii Región Del Biobío, Talcahuano

Od 1 sie 2021 do 1 wrz 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, warto opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).