Paquete (Nr 7587971)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
81 x 47 x 32 cm
50 kg
1
Łączna waga:
50 kg
Dystans
828 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kastylia I León, Valladolid

Od 5 lip 2021 do 10 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 12 lip 2021 do 13 lip 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).