(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 7606750)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
32 x 30 x 23 cm
5 kg
1
Łączna waga:
5 kg
Dystans
2299 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 5 kwi 2021 do 12 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Czechy, Praga, Praga

Od 26 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).