(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 7613899)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
20 x 30 x 20 cm
3 kg
1
Łączna waga:
3 kg
Dystans
2357 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

26 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Catalonia, Terrassa

Od 29 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, warto opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeśli planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).