(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 7615154)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
22 x 22 x 22 cm
70 kg
1
Łączna waga:
70 kg
Dystans
1728 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, New York City, Nowy Jork

Od 28 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Floryda, Orlando

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).