Paquete (Nr 7617751)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
100 x 100 x 100 cm
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
1666 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 3 maj 2021 do 31 maj 2021

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Od 3 maj 2021 do 31 maj 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).