Paquete (Nr 7621724)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 60 x 40 cm
25 kg
1
Łączna waga:
25 kg
Dystans
2470 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 7 paź 2021 do 17 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, należy opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Zwłaszcza kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).