Paquete (Nr 7644378)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
125 x 80 x 30 cm
18 kg
1
Łączna waga:
18 kg
Dystans
1914 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Midlands, Birmingham

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 10 lip 2021 do 16 lip 2021


Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).