Paquete (Nr 7812888)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 60 x 60 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
2408 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Córdoba

Od 28 wrz 2021 do 14 lis 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Campania, Nola

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).