Paquete (Nr 7949181)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 40 x 40 cm
40 kg
1
Łączna waga:
40 kg
Dystans
3610 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Las Palmas

20 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Veneto, Padova

11 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).