Paquete (Nr 8000467)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
50 x 50 x 50 cm
40 kg
1
Łączna waga:
40 kg
Dystans
1502 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

11 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 15 wrz 2021 do 31 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, należy wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Szczególnie delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).