(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete a MADRID (Nr 5128294)

Paquete a MADRID

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

8

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Floryda, Miami Beach

Od 24 paź 2019 do 31 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 21 lis 2019 do 30 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, warto opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).