Paquete x 10 (Nr 6377071)

Paquete x 10
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
60 x 40 x 30 cm 10 kg 10
Łączna waga: 100 kg
Dystans: 1561 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Talamanca De Jarama

Od 14 wrz 2020 do 21 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Flamandzki, Leuven

Od 1 paź 2020 do 5 paź 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, należy opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem warto określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).