Paquete x 10 (Nr 6396521)

Paquete x 10
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 50 x 50 cm 5 kg 10
Łączna waga: 50 kg
Dystans: 2762 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 1 sty 2021 do 28 lut 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Motril

Od 28 lut 2021 do 31 mar 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).