Paquete x 10 (Nr 7549183)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 100 x 80 cm
15 kg
10
Łączna waga:
150 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wenezuela, Dystrykt Federalny, Caracas

14 mar 2022

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

29 maj 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).