Paquete x 15 (Nr 6108101)

Paquete x 15
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
500 x 300 x 300 cm 20 kg 15
Łączna waga: 300 kg
Dystans: 999 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Od 27 lip 2020 do 31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 30 lip 2020 do 5 sie 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, należy wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).