Paquete x 2 (Nr 7614236)

Paquete x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
101 x 101 x 110 cm
55 kg
2
Łączna waga:
110 kg
Dystans
1391 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Francja, Alsace-Champagne-Ardenne-Lorraine, Illkirch-Graffenstaden

Od 12 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Borriol

Od 14 kwi 2021 do 9 maj 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, warto wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).