Paquete x 3 (Nr 6135747)

Paquete x 3
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
75 x 75 x 80 cm 50 kg 2
Paczka
110 x 60 x 80 cm 58 kg 1
Łączna waga: 158 kg
Dystans: 1475 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Włochy, Piemont, Turyn

Od 1 wrz 2020 do 8 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, należy opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).