(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete x 3 (Nr 6595718)

Paquete x 3
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
150 x 40 x 80 cm
15 kg
1
Paczka
150 x 40 x 80 cm
15 kg
1
Paczka
65 x 25 x 45 cm
5 kg
1
Łączna waga:
35 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Republika Zielonego Przylądka, Sao Vicente, Mindelo

Od 2 paź 2020 do 9 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, La Rioja, Logrono

Od 31 paź 2020 do 30 lis 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).