Paquete x 3 (Nr 7024350)

Paquete x 3
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
50 x 50 x 40 cm
20 kg
3
Łączna waga:
60 kg
Dystans
826 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Donostia/san Sebastián

Od 19 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 3 maj 2021 do 17 maj 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).