Paquete x 4 (Nr 6145094)

Paquete x 4
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 50 x 50 cm 30 kg 4
Łączna waga: 120 kg
Dystans: 1278 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 10 lip 2020 do 12 lip 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Paryż

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).