(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete x 5 (Nr 6402141)

Paquete x 5
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
80 x 40 x 40 cm 24 kg 5
Łączna waga: 120 kg
Dystans: 1026 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Włochy, Lombardy, Bulgarograsso

Od 3 sie 2020 do 8 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 10 sie 2020 do 31 sie 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).