Paquete x 6 (Nr 6445886)

Paquete x 6
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
40 x 40 x 20 cm 10 kg 3
Paczka
40 x 40 x 20 cm 10 kg 1
Paczka
20 x 20 x 20 cm 3 kg 1
Paczka
20 x 20 x 20 cm 3 kg 1
Łączna waga: 46 kg
Dystans: 2296 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, County Dublin

Od 17 wrz 2020 do 19 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Vinaròs

Od 29 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).