Paquete x 6 (Nr 6452522)

Paquete x 6
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
70 x 80 x 50 cm 15 kg 6
Łączna waga: 90 kg
Dystans: 1774 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Czechy, Praga, Praga

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kraj Basków, Usurbil

Od 18 sie 2020 do 30 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, kiedy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).