Paquete x 6 (Nr 6860728)

Paquete x 6
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
77 x 46 x 32 cm
32 kg
6
Łączna waga:
192 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 30 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Brazylia, Parana, Kurytyba

Od 1 kwi 2021 do 30 sie 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).