(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-08-17 12:41

Parapety Marmurowe (Nr 1968527)

Długość [m]:

219

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1972.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przedmioty, których transport zobowiązuje do nadzwyczajnej uwagi uważa się przedmioty, które często ulegają uszkodzeniom oraz są delikatne i nietrwałe. Kwalifikujemy do nich np. instrumenty muzyczne, rzeczy tłukące się, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty wykonane z kruchych surowców. W gronie nierzadko przetransportowywanych rzeczy możemy wyróżnić gitary, szklane kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, rzeźby, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia prawidłowego zabezpieczenia transportu jest newralgiczna. Opłaca się wziąć tworzywa zabezpieczające jak na przykład: folia bąbelkowa, folia stretch lub tektura. Folii bąbelkowej oraz tekturę najlepiej skorzystać do ochronienia niedużych elementów – można je uzyskać w markecie budowlanym lub w sklepach internetowych. Tymczasem folia stretch używana będzie do opakowania całej rzeczy. Do osłonięcia pakunku można zastosować także koce, styropian, gazety, ręczniki oraz taśmy.

Cena przewozu pakunku o wielkiej ostrożności

    Cena przewozu pakunku, która domaga się nadzwyczajnej ostrożności uzależniony jest od wagi oraz wymiarów, jak również od trasy między punktem załadunku oraz miejscem rozładunku. Na ostateczny koszt może mieć wpływ także konieczność zapewnienia materiałów osłaniających przez firmę transportową. Na przykład, za transport lustra na trasie Gliwice – Warta kosztował niecałe 250 PLN. Natomiast za przewóz zegara kominkowego z Holandii do Łodzi wydano kwotę 200 zł. Za przewóz rzeźby kamiennej z Umianowic do Warszawy zapłacono 300 złotych.

Adres i termin nadania

Nowy Sącz, 33-300, Polska

23 sie 2017

Adres i termin dostawy

Bristol, Wielka Brytania

Termin elastyczny