(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Parasole ogrodowe 6 sztuk (Nr 2637724)

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 9.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

27 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Sopot

27 kwi 2018


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie dotyczy jedynie grabi czy węży do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też przewóz stołów, rzeźb. Są to z reguły wielkie urządzenia i są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić praktycznie każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu przeważnie nie jest upakowany w paczkach, dlatego warto go stosownie osłonić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przemieszczał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył innych przedmiotów przewożonych w samochodzie, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie możemy samodzielnie go przetransportować, wówczas można udać się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące firm transportowych. Aby zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów jaką myślimy przetransportować. Im dokładniej opiszemy taką paczkę tym firmy transportowe z większą dokładnością wycenią cenę transportu. Koszt przewozu narzędzi ogrodowych w głównej mierze zależy od trasy i gabarytów przesyłki. Najczęściej po wystawieniu przesyłki w portalu, wystarczy zaczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest zaczekać chodź jeden dzień, żeby zebrać pełną bazę wycen od przewoźników. Wówczas pozostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najbardziej interesującego przewozu sprzętu ogrodowego według nas.