(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Parcel (Nr 6167540)

Parcel
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
25 x 20 x 5 cm 1 kg 1
Łączna waga: 1 kg
Dystans: 2033 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Turcja, Marmara Bölgesi, Stambuł

Od 2 cze 2020 do 31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 2 cze 2020 do 31 lip 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).