Parcel (Nr 6481131)

Parcel
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
100 x 100 x 100 cm 50 kg 1
Łączna waga: 50 kg
Dystans: 966 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Czechy, Praga, Praga

Od 1 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Rodan-Alpy, Saint-Genis-Pouilly

Od 1 wrz 2020 do 31 paź 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, opłaca się opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).