(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Parcel (Nr 6509829)

Parcel
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
15 x 4 x 15 cm 1 kg 1
Łączna waga: 1 kg
Dystans: 154 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Republika Południowej Afryki, Gauteng, Johannesburg

Od 28 wrz 2020 do 10 paź 2020

Adres i termin dostawy

Republika Południowej Afryki, North West, Rustenburg

Od 1 paź 2020 do 18 paź 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Bardzo delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).