(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Parcel (Nr 7364329)

Parcel
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
130 x 30 x 60 cm
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
3715 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Norwegia, Sør-Trøndelag, Orkanger

Od 25 mar 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Norte, Valongo

Od 25 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).