Parcel (Nr 7661878)

Parcel
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
50 x 50 x 50 cm
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
2484 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Portugalia, Algarve, Lagos

Od 12 lip 2021 do 19 lip 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Cambridgeshire, Cambridge

Od 2 sie 2021 do 22 sie 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, warto wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).