Parcel (Nr 8009102)

Parcel
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
50 x 50 x 50 cm
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Japonia, Tokio, Shibuya

Od 25 wrz 2021 do 9 paź 2021

Adres i termin dostawy

Australia, Queensland, Brisbane

Od 23 lis 2021 do 18 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy opublikować darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do transportu warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).